Меню

VR Квест – Перейди на новий рівень

 • Cправжній квест
 • Можливість переміщення в просторі
 • Висока деталізація ігрового світу
 • Найкрутіший шолом
 • Сценарій Замкнені
 • Розробка української компанії
 • Висока командна взаємодія
 • Менше впливу
  на вестибулярний апарат
 • play Signal Lost
  hard

  Signal Lost

  Галерея
  Зв'язок із секретною станцією "Асгард", що обертається навколо Землі, було несподівано втрачено п'ять годин тому. Орбіта станції почала знижуватись, залишилась лише одна година до того, як вона увійде в атмосферу Землі. Її падіння матиме катастрофічні наслідки. Завдання вашої аварійної команди – відновити системи станції та скорегувати орбіту. Ваша свідомість буде інтегрована у експериментальних інженерних роботів, що проходять випробування на іншій орбітальній станції поруч.
 • play House of Fear: Call of Blood
  hard

  House of Fear: Call of Blood

  Галерея
  У моторошній тиші Гелловінського ранку її стіни стали свідками невимовного жаху: знекровлені тіла персоналу та пацієнтів, розкидані всюди. Поліцейське розслідування виявило відсутність двох фігур у цій похмурій картині – директора клініки та 12-річної пацієнтки на ім'я Емілі. Ви – судові слідчі, що змушені змагатися з часом, щоб розгадати таємницю та розшукати зниклих. Відчайдушно моліться, щоб не стати наступним жертвами.
 • play Alice
  very hard
  Королева Сердець зачарувала час в Країні Чудес. Пірніть до нори за Білим Кроликом, зменшіть себе, випивши зілля – і ось ви вже у вирі подій! Допоможіть Капелюшнику навести лад на Шаленому чаюванні. Чеширський Кіт вкаже вам шлях через гущавину Темнолісся. Прислухаючись до підказок мудрої гусіні Абсолема, врятуйте фей, які знають секрет королеви. Знайдіть спосіб проскочити повз карткову варту у замок, щоб перемогти Королеву Сердець, звільнити від чар годинну вежу і врятувати Задзеркалля!
 • play CHERNOBYL
  normal

  CHERNOBYL

  Галерея
  Минуле. Чи можливо на нього вплинути? Стати свідком подій, що змінюють світ... Доля. Чи можливо її обдурити? Відправитися у небезпечну подорож, з якої начебто неможливо повернутися. Що сталося в ніч аварії? Та що було після? Питання без відповідей та спроба щось зробити з цим. Незвичайний день... Місто, що стало привидом може розповісти свою історію. Історію, що коштує ціле життя.
 • play Jungle Quest
  normal

  Jungle Quest

  Галерея
  Під час прогулянки в парку, ви знайшли портал, що веде в таємничий світ. Перед вашими очима — населений тваринами дивовижний заповідник. Але як вам повернутись? Щоб знайти шлях додому, вам доведеться вирішити ряд головоломок та дослідити загадковий світ островів, що літають.
 • play House of Fear: Cursed Souls
  normal

  House of Fear: Cursed Souls

  Галерея
  Скрип сходинок. Рухлива тінь на підлозі. Шепіт в порожньому коридорі. Відчайдушні крики на другому поверсі. Кажуть, що окультисти вбили тут всю родину, чиї душі навіки увʼязені в будинку. Як і душі тих, хто намагався їх звільнити. Чи зможете ви очистити це місце від прокляття? Бо інакше ваша власна душа приєднається до них, боронячи таємниці Дому Страху.
  Цей саспенс настільки реальний, що ви забудете про віртуальність.
 • play Incarna
  normal

  Incarna

  Галерея

  Коли вчені випадково вихід в інші виміри, цей факт був миттєво засекречений. Була створена таємна організація, що зайнялася дослідженням відкриття: Інкарна. Набір в агенти Інкарни відбувається під виглядом VR-квеста: гравці вважають, що проходять квест «Замкнені», хоча насправді виконують завдання в одному з вимірів. І хто знає, які небезпеки чатують на них там…

  Інкарна – квест в двох частинах, під час якого вам доведеться не лише розв'язувати загадки, а й відстрілюватись від ворогів й визволяти один одного зі складних ситуацій. В ході проходження першої місії ви можете відкрити доступ до другої секретної місії.

 • play Prince of Persia – The Dagger of Time
  very hard

  Prince of Persia – The Dagger of Time

  Галерея
  Стародавня Персія, королівство Азад. Стародавні чаклуни входять в силу, захоплюючи владу в країні. Якщо вони зможуть заволодіти Пісками часу, то весь світ ляже до їх ніг. У відчайдушній боротьбі зі злом, імператриця Кайлін звертається до вас та ваших супутників. Вона передає вам могутній артефакт - Кинджал Часу. Володіючи ним, ви зможете повністю контролювати час: зупиняти, уповільнювати та навіть повертати назад. Використовуйте кинджал з розумом і не підведіть Кайлін, адже ви - її остання надія.
 • play Sanctum
  hard

  Sanctum

  Галерея
  У світі є темні місця, куди краще не сунутися, місця, де всі ваші страхи можуть здійснитися. Ви отримали лист з проханням про допомогу від старого друга і супутниці в багатьох небезпечних пригодах. У ньому розповідається про зникнення людей в місцевих лісах. Вам потрібно провести своє розслідування. Будьте обережні, адже вам доведеться ризикнути не тільки життям, але і своїми душами. Вас чекає зустріч з давньою силою, що дрімає під старим занедбаним монастирем. Це похмуре святилище приховує страшні таємниці.
 • play Beyond Medusa's Gate
  very hard

  Beyond Medusa's Gate

  Галерея
  Греція, півострів Пелопоннес, 445 рік до н.е. Ера богів, героїв і філософів. Вона породила могутні артефакти, більшість з яких згинули в круговороті століть. Але пошуки вцілілих з них привели вас до величезної прибережної печери, що наповнена пастками. За вашими даними, саме в ній захований корабель аргонавтів...
  За допомогою бази даних генетичних спогадів і технології віртуальної реальності час відправитися до Стародавньої Греції, щоб знайти легендарний Арго.
 • play Escape the Lost Pyramid
  normal

  Escape the Lost Pyramid

  Галерея
  Лютий 1928 року. Експедиція Королівського наукового товариства відправляється в піски Єгипту, щоб відшукати і дослідити втрачену піраміду легендарного фараона Небки. Більше про неї ніхто не чув, всі члени експедиції безслідно зникли.
  Наші дні. Вченим вдалося створити симуляцію тих подій, використовуючи ДНК членів команди. Тепер ваше завдання — зануритися у віртуальну реальність, зрозуміти, що ж сталося, і завершити розпочате майже сто років тому.
 • play Cyberpunk
  very hard

  Cyberpunk

  Галерея
  Початок 22-го століття. Суспільство розвалилося в умовах стрімкого технічного прогресу. Люди активно модифікують свої тіла. Корпорації воюють одна з одною за дані, які стали найціннішим товаром на ринку. Ваша група складається з кіборгів, що володіють спеціальними навичками, вирішила вкрасти рідкісні дані з архівів впливової корпорації. Проникнувши в комплекс непоміченими, ви повинні дістатися до архівів і завантажити стек пам'яті. Але це буде непросто.
 • play The Prison
  hard

  The Prison

  Галерея
  Ваша поліцейська команда роками розправлялася зі злочинними угрупованнями і не брала полонених. В результаті останньої великої операції полетіли голови корумпованих поліцейських. Вас підставили і посадили до в'язниці за сфабрикованими звинуваченнями. Але у вас ще залишилися друзі на волі. План втечі вже готовий, і тепер вам знадобиться хоробрість, хитрість і вдача, щоб знайти свободу і захистити своє ім'я. І продовжувати боротьбу за справедливість.
 • play U.P.
  normal
  Спецслужби знайшли та нейтралізували відомого терориста, який протягом десяти років ховався в неблагополучному районі міста. На цьому гарні новини скінчилися. Виявилося, що на даху покинутої висотки маніяк встановив ракету з таймером та ядерною боєголовкою. А сам будинок перетворив на вежу із хитрими пастками та перешкодами. Вас рекомендували як фахівців із подібних загадок, тому секретна служба допомогла вам проникнути у двір. Далі — самі. Чи зможете ви обійти всі пастки та попередити ядерний удар?
 • play Notre-Dame on Fire
  normal

  Notre-Dame on Fire

  Галерея
  15 квітня 2019 року сталася пожежа в Соборі Паризької Богоматері. Полумʼя майже знищило святиню, і тільки титанічними зусиллями пожежників його вдалося врятувати від суцільної руйнації. Саме вам судилося перевтілитися на героїчну пожежну команду, боронити собор від вогню та знайти безцінні артефакти до того, як полумʼя їх знищить. Рятувальна місія пролягатиме через Велику троянду по галереї, до Північної вежі. А вид на Париж з висоти соборної дзвіниці змусить вас затамувати подих!
 • play Huxley
  hard

  3007 рік. Цивілізація людей загинула, їм на зміну прийшли машини. Та ще не все втрачено: робот Гакслі може змінити минуле, якщо тільки йому допомогти. Ви – останні представники людства та його остання надія. Не підведіть!

  Ця гра відрізняється від інших наших квестів у віртуальній реальності. Увесь її сюжет – це низка цікавих головоломок, що розв’язуються тільки разом. У грі є складні та незвичні загадки, а від вас вимагатиметься злагоджена командна робота.
  Не радимо грати новачкам.

 • play Christmas Story
  normal

  Christmas Story

  Галерея
  Різдво під загрозою! Санту в дорозі захопила завірюха, він втратив подарунки та не може знайти дорогу додому. Тільки вам під силу врятувати Різдво. Щоб допомогти Санті знайти будинок, потрібно запалити вогники на найбільшій святкової ялинці у лісі. Але перед цим вам належить потрапити до житла Санти на Північному полюсі та навести там порядок. Розібратися, чому чарівні ельфи не хочуть працювати, а подарунки не доходять до дітей. І разом з кращими оленями Санти полетіти оживляти головну різдвяну ялинку!

Бронювання

Акції та знижки

в мережі «Замкнені»

Студентська:
в будні дні 20% знижка кожному студенту або школяру в команді
День народження:
в день народження + 7 днів 20% знижка на гру для всієї команди друзів іменинника
Передплата:
при оплаті наступного віртуального квесту 30% знижка
Корпоративна:
при одночасній оплаті 3 і більше ігор 10% знижка

Подарункові сертифікати

*Використовувати можна по одному або всі відразу
Вартість:
2 — 700 грн 5 — 1750 грн 3 — 1050 грн 6 — 2100 грн 4 — 1400 грн

Відгуки

Evil Catgender

03.03.2024
Дуже цікавий квест, складний, автентичний. Персонал приємний і привітний

Александра Гнатюк

20.02.2024
У цього місця є своя атмосфера, що є дуже важливим) Все на досить високому рівні! Круто, що можна проходити квест прямо в окулярах для зору! Дуже уважний та приємний в спілкуванні адміністратор ( розповість про все дуже детально та скорегує в потрібний момент твої дії) Дуже раджу!

Оксана К

18.09.2023
На даний момент мій найулюбленіший VR квест - Загублені в Піраміді! Дуже атмосферний, чарівний і захоплюючий з першої секунди квест, який дає змогу відчути на собі всі принади віртуальної реальності!

Оксана К

18.09.2023
Легкий, розслабляючий квест Джунглі - чудово підійде для початківців у VR квестах! Окрема подяка персоналу за терпіння через наше довге проходження навчання!

GS

16.10.2022
Дуже сподобався квест, цікаво і неординарно водночас. Хвилювалась що не впораємся через брак досвіду, але у нас все вийшло навіть швидше, ніж відведено часу для квесту. Історія про Джунглі проста і захоплююча. Дуже вдячна за позитивні емоції

Angel Angel

25.11.2021
Проходили VR квест "Аліса в країні чудес". Досить цікаво, тільки анімація героїв трохи дивна, довго звикаєш) Доречі після квест кімнат, думала, що VR не такий цікавий, але це не так. Тому рекомендую спробувати)

Артем Пекарский

15.05.2021
Были вдвоем на квесте с пирамидами, несмотря на то что это был наш первый опыт, а может и благодаря этому, мы испытали то самое полное погружение. Приятно удивили задания и степень взаимодействий)

Катя Савченко

30.03.2021
Ходили вдвоем на квест Алиса. Прекрасный сервис, сотрудники доступно объяснили как пользоваться управлением, вначале было обучение уже виртуальное. Ощущения крутые, изначально забыв о миссии мы ходили и наслаждались спецэффектами. Чувствуешь себя героем мультфильма, даже больше. Есть возможность общаться через гарнитуру. Задания не из лёгких, но в этом и фишка. Плюс есть возможность продолжить при следующем посещении. Рекомендую))

Наталі Зінченко

08.03.2021
Для нас це перша віртуальна реальність. Дуже сподобалось, перший день не вийшло пройти, наступного повернулись і дограли. Гра об'єднує, в ній все реалістичне, непогана графіка і відчуття реальності присутнє, є інтерес йти далі. Цікаво що були моменти для роботи двох одночасно і окремо одне від одного, але головне, що ми команда і діємо разом. Персонал привітний, пояснює все доступно. Ми задоволені, прийдемо ще обов'язково. Враження незабутні!

Anastasiia Gryshyna

03.03.2020
Грали квест Загублена Піраміда - до цього були у Космосі. Досі під враженням. Це було ще крутіше ніж космос. Повне занурення у іншу реальність. Потім ще пару годин у реальності намагалися вести себе як у грі!!! Дуже рекомендуємо.

Оля Рижкова

09.01.2020
Вперше були у квест-кімнаті такого формату. Залишилися дуже задоволені. Класна графіка, сподобалося, що можно просто кидати предмети, розбивати щось - повне занурення в ту реальність. Спочатку навіть забуваєш, що це квест - хочеться все роздивитися, потримати. Дуже привітні і доброзичливі інструктори. Дякую!)

Александра Науменко

08.08.2019
Дуже цікава штука!) Вперше проходили VR квест, і враження найкращі. Це весело, забавно, нескладно і незвичайно. Чудово провели час з друзями, рекомендую! Для мене є перевага, на відміну від класичних квестів, в тому, що тут можна бити посуд, кидати ящики і шкодити інтер'єру :)) Рекомендую однозначно!

Катерина Лукаш

04.04.2019
Пройшли новенький VR і вже хочемо до наступного! Зручні шлеми та приємна можливість рухатися, крута графіка, швидкий та корисний інструктаж на початку. Сам квест середньої складності: вистачило часу і на розгадування загадок, і просто на те, щоб трішки побіситися (чому б не покидатися предметами або побитися один з одним, просто тому, що можеш). То ж це був справжній UP!

Borei Olha

02.04.2019
Вперше грала в віртуальній реальності. Думала буде тяжко, але все було дуже круто та незвично! Цікавий сюжет та дуже хороша графіка! Нам провели інструктаж , операторка була привітна і з розумінням ставилася до того, що ми довго вчилися. В кінці квесту не хотілося повертатися в нашу реальність! Дуже круто!

Елена Щербина

03.02.2022
Проходили квест Чернобыль, эмоции зашкаливают))все очень понравилось, обязательно вернёмся ещё раз )))

Anton Slyusar

19.11.2020
Ходили с девушкой первый раз попробовать VR, что можно сказать... впечатление классное, новые ощущения, очень весело особенно в компании. Парень который там работаем провёл качественный инструктаж, все легко и понятно. Рекомендую

Yulia Skaskevych

05.11.2020
Проходили с друзьями квест "Чернобыль". Было просто супер, всё очень понравилось. В следующий раз обязательно пойдём на ещё один. Спасибо вам)

Даша Белинская

04.08.2020
Просто море позитивных эмоций и необычных ощущений. Впервые играли в вр и хоть квест был не сложный (играли в пирамиду) поражает сам переход в виртуальную реальность, множество деталей, красивая графика и интересные задания. Через несколько минут после начала игры ты уже даже не вспоминаешь про то, где находишься в реале. P.S.: Советую попробовать всем и каждому!!! P.P.S.: Отдельное спасибо ребятам-операторам. Вы лучшие!

Анастасия Пророк

04.08.2020
Это был первый опыт VR квеста. Мне очень понравилось!!! Спасибо операторам за подробные объяснения и помощь). Получила множество положительных эмоций. Всем советую!!!

anya ___

03.03.2020
Прекрасный квест "Джунгли". Очень логичные и последовательные загадки. Однозначно рекомендуем к посещению и конечно же придём сами!

Anna Antonenko

26.11.2019
Спасибо за сказочный квест. Это было красиво, интересно, местами неординарно. Дети и взрослые довольны.

Андрей Тимченко

23.08.2019
Поучаствовали уже во всех трех существующих VR нового поколения, эмоции остались самые положительные, это действительно интересно и увлекательно.

Victoria Shevchuk

07.07.2019
Невероятно красивый, яркий, красочный и, по честному, незабываемый. Квест сам по себе не сложный, все логично, удобно и понятно. Не смотря на то, что сама тема Рождества скорее рассчитана на детей, взрослым в ней не менее комфортно и интересно. Благодаря технологии VR, на каждом шагу сплошные вау-эффекты. Однозначно, за этим форматом будущее. В VR-квестах от «Взаперти» оно уже наступило ))

Ира Городецкая

23.04.2019
Это что-то новое и невероятное, обучалку с командой прошли быстро, а дальше понеслось! Я думаю квест можно пройти минут за 25, если его просто проходить, но мы дурачились - разбивали тарелки, чашки, пытались бить лопатой друг друга и окружающие предметы, прыгнуть с крыши))) Уровень графики, как и командного взаимодействия, просто супер, мы остались в восторге, а после квеста ещё долго пытались в реальности потрогать что-то триггерами)

Maksym Fedukh

02.04.2019
Очень увлекательное погружение в VR. Это был первый квест - где можно было передвигаться (ногами по полу) во время прохождения. Совершенно не то, что сидеть на стуле и крутить головой. Это новый уровень - интересно что будет дальше ))) Сам квест интересен как сюжетом, так и встроенной логикой. Ну и основное - это командное взаимоквестирование :) Всем удачи и впечатлений новых как VR так и реальных!
Первый раз с друзьями были в подобной квесте. Впечатления просто супер, очень интересный и захватывающий сюжет, графика на высшем уровне)) Очень понравилась возможность реального передвижения не за счёт джойстиков. Отличный квест, всем советую )

Обери свою квест-кімнату
від Замкнені

faq

Cтавай партнером

Ваше ім'я:
Ваш Email:
Повідомлення:
Що по світлу?